Güncel

Dadaşlar sohbet gecesinde bir araya geldi

Sakarya Erzurumlular Derneği tarafından ‘Hemşeri Sohbetleri ve Buluşma Gecesi’ düzenlendi. Sakarya Erzurumlular Derneği tarafından gerçekleştirilen kültürel etkinlikler kapsamında ‘Hemşeri Sohbetleri ve Buluşma Gecesi’ düzenlendi. Dernek Başkanı Dursun Murat Ak ve..

Dadaşlar sohbet gecesinde bir araya geldi

Sakarya Erzurumlular Derneği tarafından ‘Hemşeri Sohbetleri ve Buluşma Gecesi’ düzenlendi.

Sakarya Erzurumlular Derneği tarafından gerçekleştirilen kültürel etkinlikler kapsamında ‘Hemşeri Sohbetleri ve Buluşma Gecesi’ düzenlendi. Dernek Başkanı Dursun Murat Ak ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde gerçekleşen geceye; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hamza Al, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve dernek kurucu başkanlarından Mükerrem Koç, Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Ağırman, Milli Eğitim Bakanlığı Müşaviri Mustafa Altınsoy, Sakarya Üniversitesi Genel Sekreteri Abdul Kadir Altınsoy, SAÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mahmut Zengin, PTT Başmüdür Yardımcısı Mustafa Çelik, iş insanı Kenan Karaca, dernek önceki dönem başkanları Hasan Yıldırım, Akif Akyürek ve dernek üyeleri katıldı.

Hoş sohbetlerin yapıldığı, çayların yudumlandığı gecede Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Ağırman tarafından önemli konular üzerinde konuşma yaptı, soruları cevaplandırdı. Gecede konuklarına ve üyelere katılımları için teşekkür eden Dernek Başkanı Dursun Murat Ak, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye sürprizi için teşekkür etti.

Başkan Ak, “Hemşeri buluşmalarımız kapsamında bizleri onure ederek davetimize katılan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye, Mustafa Ağırman hocama, değerli rektörümüze, başkanlarımıza ve birbirinden değerli konuklarımıza teşekkür ediyorum. Kültür etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin katkılarıyla Çanakkale gezisi düzenleyeceğiz. Önümüzdeki günlerde gezimizin detaylarını duyuracağız. Her zaman yanımızda olan başkanımıza şehrimizdeki tüm hemşehrilerimiz adına tekrar teşekkür ediyorum. Etkinliklerimiz, sohbetlerimiz ve kültürel faaliyetlerimiz sürecek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL