Eğitim

Çocuk Akademisi’nde yeni dönem heyecanı

Serdivan Belediyesi Çocuk Akademisi, 3-12 yaş arasındaki öğrencileri kapsayan eğitim faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor. İki Farklı Branş Tercih Edilebilecek Kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra, çocukların sosyal ve kişisel..

Çocuk Akademisi’nde yeni dönem heyecanı

Serdivan Belediyesi Çocuk Akademisi, 3-12 yaş arasındaki öğrencileri kapsayan eğitim faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor.

İki Farklı Branş Tercih Edilebilecek

Kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra, çocukların sosyal ve kişisel gelişimlerine de katkı sağlayan Serdivan Belediyesi Çocuk Akademisi yetkilileri, yeni dönem kayıtlarının 17 Ekim Pazartesi günü başlayacağını belirtti. 6 hafta sürecek etkinliklerin Salı’dan Cumartesi’ye haftanın beş günü gerçekleşeceği ve öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine göre 2 farklı branşı seçebileceği ifade edildi.

Kayıt Her Hafta Yenilenecek

18 Ekim-3 Aralık 2022 tarihleri arasında devam edecek olan atölyelerin kayıtlarının her hafta Pazartesi yenileceği duyuruldu. 3-6 yaş grupları için Hafta İçi Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma günleri Sabah 10.00-11.30 / Öğleden sonra 14.00-15.30 seansları, 3-12 yaş için hafta sonu 10.00-17.10 saatleri arasında haftanın 5 günü birbirinden farklı etkinlik ve atölye çalışmalarının gerçekleştirileceği belirtildi. Başvuruların online olarak yapıldığı Serdivan Çocuk Akademisi hakkında detaylı bilgiye www.fikirvesanat.org adresinden veya 0264 211 20 54 numaralı telefondan ulaşılabileceği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL