Güncel

Çiğdem Erdoğan Atabek Arifiye’de Ziyaretlerde Bulundu…

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Arifiye’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi… Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, 07 Haziran 2021 Pazartesi günü saat:14.00’te Başkan İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret..

Çiğdem Erdoğan Atabek Arifiye’de Ziyaretlerde Bulundu…

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Arifiye’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi…

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, 07 Haziran 2021 Pazartesi günü saat:14.00’te Başkan İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş,  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yardımcıları Lütfü Tansı, Adnan Ağırman, Tamer Ziya Köse, Osman Oğuz Özer, Belediye Meclis Üyeleri Veysel Ünlü, Mehmet Ayvaz, Serap Yıldız, Cesim Çelik ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Cin hazır bulundu.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Başkan İsmail Karakullukçu Arifiye Belediyesinin çalışmaları, hayata geçirilen projeler, ilçede yapımı devam eden yatırımlar ile ilçenin sorunları hakkında Atabek’e brifing verdi.

Çiğdem Erdoğan Atabek, Belediye’den sonra Ak Parti Arifiye İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadın Kolları ile bir araya geldi.

Sonrasında Ahmediye Mahallesi ve Çaybaşı Fuadiye Mahallelerinde Muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL