TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 213.297
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 63
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.219
Güncel

Çiçekler gönülleri süslüyor

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle; alacağınız bir çiçekle gönülleri süslemek isteyen sevgililer, çiçekçilerin önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Sakarya’nın köklü çiçekçilerinden Doğa Çiçekçilik İşletmecisi Latif Güleç; günün anlam ve önemine binaen..

Çiçekler gönülleri süslüyor

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle; alacağınız bir çiçekle gönülleri süslemek isteyen sevgililer, çiçekçilerin önünde uzun kuyruklar oluşturuyor.

Sakarya’nın köklü çiçekçilerinden Doğa Çiçekçilik İşletmecisi Latif Güleç; günün anlam ve önemine binaen Ajansım LC Haber’e açıklamalarda bulundu.
Güleç açıklamasında tüm sevgililerin için rengarenk çiçeklerle hizmette olduklarını ifade ederek; “Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısı ile Doğa Çiçekçilik ailesi olarak bir hafta boyunca hazırlıklarımızı yaptık. Müşterilerimizin gönüllerine, keyiflerine ve bütçelerine göre aşağı yukarı 100 farklı çeşitte ürün hazırladık. Pandemi ve mevsim şartlarından dolayı işlerimiz geçmiş yıllara göre düşüşler olmaktadır. Yine genelde sosyal paylaşım sitelerimizde bir aile grubumuz oluşmuş, kendi şirketimizin müşterilerinin telefon ve adres bilgilerini alarak hizmet vermekteyiz. 14 Şubat’ın sokağa çıkma kısıtlaması ve Pazar gününe denk gelişinden dolayı bu önümüzdeki hafta içerisinde de bu faaliyetimiz devam edecektir. Biz çiçekçiler olarak, bu şekilde insanları mutlu etmeye çalışıyoruz. 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bugün en çok satılan ürünlerimizin başında malumumuz Gül gelmektedir. Ardından sıralamayı Orkide, buket, Lilyum, Aranjmanlar ve solmayan kutu güller almaktadır. Bizler müşterilerimizin arzusuna göre genelde yani en fazla giden çiçekleriniz bunlar. Bu vesile ile Doğa Çiçekçilik ailesi olarak, tüm çiftlerin gününü kutluyoruz” dedi. Güleç ayrıca; Doğa Çiçekçilik olarak, LC Haber Ajansı okuyucularına yüzde 20 indirim avantajını tekrar yeniledi…

SEVGİLİ DEMEK
Sevgili demek; ikili ilişki demek değildir;
Sevgili demek; sadece kadının erkeği, erkeğin kadını sevmesi demek değildir;
Sevgili demek; birlikte çıkmak demek değildir…
Sevgili demek; tek taraflı demek de değildir…
Sevgili demek; birbirinden sadece hediyeleşmek demek değildir…
Sevgili demek; hayatı paylaşmaktır…
Sevgili demek; birbirini kalpten sevmektir…
Sevgili demek; birbirini çok iyi anlamak demektir…
Sevgili demek; tek taraflı sevgi demek değildir…
Sevgili demek; sevmek demektir…
LC Haber Ajansı Ailesi olarak herkezin Sevgililer Gününü kutlarız…
Levent CANDAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL