Siyaset

Çiçek çikolata yerine SAKVA’ya bağış yaptılar

ASKON’dan örnek olacak adım Çiçek & Çikolata götürmediler Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin Sakarya Şubesi; yeniden AK Parti İl Başkanı seçilen Yunus Tever’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu…

Çiçek çikolata yerine SAKVA’ya bağış yaptılar

ASKON’dan örnek olacak adım
Çiçek & Çikolata götürmediler

Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin Sakarya Şubesi; yeniden AK Parti İl Başkanı seçilen Yunus Tever’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. ASKON ziyarete giderken çiçek yada çikolata değil SAKVA’ya yapılan bağışın makbuzu götürüldü.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’in 7. Olağan Genel Kurul’da güven tazelemesi sonrasında ziyaretler sürüyor. Anadolu Aslanları işadamları Derneği Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz ve arkadaşları yeniden AK Parti Sakarya İl Başkanlığına seçilen Yunus Tever’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. ASKON heyeti ziyarete giderken alışık olunan çiçek ve çikolata yerine, Sakarya’da ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek dağıtan SAKVA’ya bağış yapıp makbuzunu götürdü.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever çiçek ve çikolata yerine makbuzla kendisini ziyaret eden heyete teşekkür ederek “Çok ince ve güzel bir davranış. Çiçek ve çikolata yerine SAKVA’ya bağış yapılmasını çok anlamlı buldum” diyerek ASKON heyetine teşekkür etti. ASKON Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz “Çiçek veya çikolataya verilecek bedeli daha anlamlı bir yerde kullanmak istedik. Temennimiz bu hareketin daha da yaygınlaşması. İnşallah kurumlararası ziyaretlerde farklı kurumlara bağışlar yapılmasına vesile oluruz” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL