Sağlık

CHP’li kadınlar, sağlıkçıların yanında

CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı ve kurmayları, sağlıkçıları ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, 14 Mart Tıp Bayramı çerçevesinde,..

CHP’li kadınlar, sağlıkçıların yanında

CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı ve kurmayları, sağlıkçıları ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, 14 Mart Tıp Bayramı çerçevesinde, sağlık çalışanlarına seri ziyaretlerde bulundu. Başkan Mediha Satıcı ve kurmayları, özelikle pandemi sürecinde can siperane görev yapan doktor, hemşire ve hasta bakıcıları görevleri başında ziyaret etti.

Ziyaretlerine; aynı zamanda İzmit Belediyesi meclis üyesi, diş doktoru Hakan Tanta ile başlayan CHP’li kadınlar, sırasıyla Cihan Hastanesi ve Kadın Doğum Hastanesi gibi; birçok kurumu ziyaret ederek sağlıkçıların 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı ve çiçek armağan etti. CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı yaptığı kısa konuşmasında; “Tüm sağlık emekçileri bizlerin baş tacı. Özellikle pandemi sürecinde hayatlarını kaybeden sağlıkçılara Allah’tan rahmet diliyorum. İyi ki varsınız” diyerek sağlık emekçilerine yapılan saldırıları kınadığın ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL