Güncel

CHP üst Yönetimi STK ve Siyasi Partilerle Temasta Bulundu

CHP’de Genel Başkan Yardımcısı, milletvekilleri ve il başkanlığından oluşan heyet iki gün boyunca Sakarya’daki çeşitli STK’ları ziyaret etti.   CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ve Fethi Açıkel, CHP Grup..

CHP üst Yönetimi STK ve Siyasi Partilerle Temasta Bulundu

CHP’de Genel Başkan Yardımcısı, milletvekilleri ve il başkanlığından oluşan heyet iki gün boyunca Sakarya’daki çeşitli STK’ları ziyaret etti.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ve Fethi Açıkel, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP milletvekili Tuncay Özkan ve CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’ten oluşan heyet şehirdeki sivil toplum kuruluşlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bazı STK ziyaretlerinde CHP’lilere İYİ Partililer de eşlik etti.

CHP’liler STK ziyaretleri kapsamında ilk gün Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Toplumsal Dayanışma ve Kadın Gelişim Derneği Başkanı Hülya Lüleci, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı, Muhtarlar Federasyonu Birliği Başkanı Erdal Erdem ve Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak’ı ziyaret etti.

Ayrıca heyet Nakliyeciler Sitesini de ziyaret ederek nakliyecilerin seslerine de kulak verdi.

CHP’nin önemli isimlerinin yer aldığı ziyaretlerin ikinci gününde ise Mimarlar Odası Başkanı Sami Kafadar, Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Halil Atay, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Salim Aydın, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zehra Dirim, Esnaf ve Sanatkârlar Birliği Başkanı Hasan Alişan, Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Hüseyin Tolga Yılmaz ve Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Salih Saydam Piker ile Nakliyeciler Sitesi ziyaret edildi.

MİLLET İTTİFAKI’NIN ÜYELERİ DE ZİYARET EDİLDİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ve Fethi Açıkel, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP milletvekilleri Tuncay Özkan, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ayrıca, Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Zengin ve Demokrat Parti İl Başkanı İsmail Ergül’ün de kapılarını çaldı.

“KENTİMİZ ADINA VERİMLİ BİR TOPLANTI OLDU”

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş iki günlük programla ilgili, “İlimizdeki STK’ları siyasi partilerimizi tek tek ziyaret ettik. Toplumun farklı kesimlerini direkt ya da dolaylı olarak ilgilendiren kurumlarla karşılıklı istişarelerde bulunduk, fikir alışverişleri gerçekleştirdik. Partimiz için, kentimiz adına verimli bir program oldu. Bu kurumlar kendilerine bağlı alanların sorunlarını biliyorlar, talepleri biliyorlar. Biz de bu sorunları ve talepleri dinledik. Notlarımızı aldık. Bizleri ağırladıkları için tüm başkanlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL