Güncel

CHP Arifiye’den Jandarma Komutanlığına ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe yönetim kurulu üyeleri İlçe Jandarma Bölük Komutanlığına ziyarette bulundu. Yapılan açıklamada; “İlçe sekreteri ve yerel yönetimlerden sorumlu ilçe yönetim kurulu üyesimiz  İle birlikte Arifiye ilçe..

CHP Arifiye’den Jandarma Komutanlığına ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe yönetim kurulu üyeleri İlçe Jandarma Bölük Komutanlığına ziyarette bulundu.

Yapılan açıklamada; “İlçe sekreteri ve yerel yönetimlerden sorumlu ilçe yönetim kurulu üyesimiz  İle birlikte Arifiye ilçe Jandarma Bölük komutanımız Sebahattin AKTAŞ’ı makamında ziyaret ettik.”

Ağırlıklı olarak pandemi sürecinin etkileri ve ilçemizin güncel konuları üzerinde sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Arifiye ilçe Jandarma Bölük komutanı Sebahattin Aktaş ziyaret için teşekkür etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe Başkanı Ali Gökpınar;  “Ülkemizin her yanında olduğu gibi, ilçemizde de asayiş ve güvenliğinin yanı sıra; sosyal destek çalışmalarıyla da başarılı hizmetler yürüten Jandarma Teşkilatımız, küresel salgın Covid-19 ile mücadelede de gece gündüz demeden, büyük bir özveri göstermiş ve aynı özverili çalışmalarına devam etmektedir. Vatanımız ve bayrağımız uğruna canları pahasına görevini yaparken şehit olan kahraman askerlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, görevi başındaki tüm teşkilat mensuplarımıza sağlık, huzur ve başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL