Güncel

Cevherli ve Uysal kitaplarını imzaladı

Gazeteci- Yazar Alptekin Cevherli ve Hukukçu- Yazar Gürkan Uysal geniş katılımlı bir organizasyon ile kitaplarını imzaladı. Yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle yayıncılık sektörünün zor günler geçirdiği günümüzde, Kocaeli’nde bir umut ışığı..

Cevherli ve Uysal kitaplarını imzaladı

Gazeteci- Yazar Alptekin Cevherli ve Hukukçu- Yazar Gürkan Uysal geniş katılımlı bir organizasyon ile kitaplarını imzaladı.

Yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle yayıncılık sektörünün zor günler geçirdiği günümüzde, Kocaeli’nde bir umut ışığı sayılabilecek bir organizasyon gerçekleşti. Kentin önemli kitap evlerinden olan Kitap Keyfim ve Melekler Yayıncılık işbirliğinde 20 Nisan günü Soydan İş Merkezi’nde düzenlenen, Gazeteci – Yazar Alptekin Cevherli ve Avukat – Yazar Gürkan Uysal’ın imza gününde Kocaeli’nin kültür, sanat ve siyaset alanındaki neredeyse bütün önemli isimleri bir araya geldi.

İmza günüyle ilgili bir açıklama yapan Alptekin Cevherli; “Kocaeli’nde edebiyat dünyasının şu kriz döneminde yaşadığı sıkıntıyı bir nebze hafifletmek ve ‘kentin yazarlarını kente tanıtmak’ amacıyla Kitap Keyfim Kitap Evi Sahibi Sayın Şerafettin Ergül ile görüşmelerimiz neticesi; burada, kendi mekânında Kocaeli’nin yazarlarına ücretsiz bir imkan sağladı. Kocaelili yazarlar olarak kendilerine müteşekkiriz. İnşallah ilerleyen günlerde şehrimizin diğer yazarlarının da burada imza günlerinde buluşacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL