İlçeler

Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nin 2 bin metrelik hattı yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, SASKİ marifetiyle şehrin muhtelif noktalarında yeni altyapı hattı ve altyapı yenileme çalışmalarına devam ediyor. Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nde devam eden çalışmalar kapsamında 2 bin metrelik içmesuyu hattı yenileniyor. Sakarya..

Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nin 2 bin metrelik hattı yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, SASKİ marifetiyle şehrin muhtelif noktalarında yeni altyapı hattı ve altyapı yenileme çalışmalarına devam ediyor. Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nde devam eden çalışmalar kapsamında 2 bin metrelik içmesuyu hattı yenileniyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Arifiye ilçesinde başlattığı içmesuyu hattı yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çaybaşı Fuadiye Mahallesi’nde devam eden çalışmalar kapsamında bölgeye hizmet sağlayan fakat ekonomik ömrünü tamamlayan 2 bin metrelik altyapı hattını yenileniyor. Yaz aylarında tarımsal faaliyetlerin arttığı ve nüfusun yoğunlaştığı bölgede yenilenen hat ile su sorunları uzun yıllar boyunca çözüme kavuşacak. Kurum tarafından yapılan açıklamada, çalışmaların aralıksız devam ettiği ve yeni hattın en kısa zamanda bölgeye kazandırılacağı ifade edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL