Magazin

Candan’a Sürprizler bitmiyor

Candan’a Sürprizler bitmiyor

 LC Haber Ajansı başkanı Levent Candan‘ın doğum günü ve LC Haber Ajansı 1. yıl dönümü kapsamında yapılan sürpriz kutlamalar devam ediyor. Art arda Yapılan sürprizler Candan’a duygulu anlar yaşattı.  

Sakarya Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya il Başkanı Mehmet Demir; yakın Dostu olan Gazeteci & Yazar Levent Candan‘ı derneğin hizmet binasına davet ederek, mesleğinde 23. yılını tamamlaması ve bundan 1 yıl önce kurduğu LC Haber Ajansı‘nın yıldönümü nedeniyle kendisine anlamlı bir plaket takdim etti. Gazeteci Candan’ın başarılarının devamını dileyen Demir; gerek dernek ve ocak çalışmalarının haberlerine Sakarya medyasında yer verdiği için çok teşekkür etti.  

Candan’ı şaşırtan sürpriz

Kendisine sunulan plaketten dolayı Başkan Mehmet Demir’e teşekkür eden Levent Candan; bundan sonra da her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.  Plaket takdiminin ardından çay içme bahanesi ile derneğin karşısında bulunan Arzu Sözer‘e ait Huzur Ev Yemeklerine davet edilen Levent Candan; burada dostları ve Meslektaşlarının doğum günü sürprizi ile karşılaştı. Huzur Ev Yemekleri sahibi Arzu Sözer tarafından organize edilen sürpriz kutlamaya; Türkiye’deki Kırımlılar Derneği Basın Danışmanı Nedim Ergün Kırımlı, Sakarya54 İnternet Haber Sitesi Koordinatörü Necla Bakan, Nurayla Güzellik Salonu sahibi Nuray Yılmaz katıldı.  Çok duygulandığını belirten Candan ‘’ Burada bulunan herkes benim için çok değerli, bugün özel bir gün oldu. Yanımda olan herkese teşekkür ederim.’’ dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL