Magazin

Candan’a bir sürpriz de ‘’Babacım’’ Ali Çevik’ten…

İzmit’in tanınmış simalarından İzmit Fuar içinin eski ismiyle Dostlar Kadırga Black Sea Kafe’nin sahibi Ali Çevik’ten Levent Candan’a doğum günü sürprizi. İzmitli İşadamı Ali Çevik; geçen yıl olduğu gibi bu..

Candan’a bir sürpriz de ‘’Babacım’’ Ali Çevik’ten…

İzmit’in tanınmış simalarından İzmit Fuar içinin eski ismiyle Dostlar Kadırga Black Sea Kafe’nin sahibi Ali Çevik’ten Levent Candan’a doğum günü sürprizi.

İzmitli İşadamı Ali Çevik; geçen yıl olduğu gibi bu yılda LC Haber Ajansı Başkanı Gazeteci Yazar Levent Candan’a sürpriz bir doğum günü organize etti. Karadeniz’in genç seslerinden Bedirhan’ın, Yaşar Kodak’ın sahibi olduğu Maranda Kafe’de sahneye çıktığı güne gelen sürprizde; İzmit fuar içinde Karadeniz Müziği’nin nabzını tutan ve birçok ünlü sanatçıyı mekânında konuk eden Black Sea Kafe’nin sahibi Ali Çevik; yakın dostum dediği LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan’a bir doğum günü sürprizi gerçekleştirdi. Doğum gününün bir diğer sürpriz konuğu ise Karadenizli ünlü besteci, söz yazarı ve sanatçı Recebim oldu.

Kutlamada Maranda Cafe’nin ünlü sanatçılarından Recebim ile yaptığı düetler ile ortalığı kasıp kavuran Bedirhan ile son günlerde de yaptığı çıkışlarıyla birçok müzik severin dilinden düşürmediği, Karadeniz’in vazgeçilmez seslerinden besteci, söz yazarı ünlü sanatçı Recebim ile doğum günü pastasını üfleyerek kesen Levent Candan’ı bu özel günde LC Haber Ajansı Düzce Temsilcisi ve www.lchaberajansi.com ile www.sakaryadanhaber.com İnternet Haber Sitelerinin Köşe Yazarı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Uzun ve yakın dostu Serdar Rodop yalnız bırakmadı. Candan duygularını ‘’Yanımda olan herkese teşekkür ederim, iyi ki varsınız’’ diyerek belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL