Yaşam

Can Dostlara DEVA oldular…

Yardıma muhtaç sokak hayvanlarının hayata tutunması için var gücüyle çalışan, onların bakım ve tedavisini üstlenen Adapazarı Belediyesi Barınağı; Deva Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatını ağırladı. Can dostları için mama getiren partililer..

Can Dostlara DEVA oldular…

Yardıma muhtaç sokak hayvanlarının hayata tutunması için var gücüyle çalışan, onların bakım ve tedavisini üstlenen Adapazarı Belediyesi Barınağı; Deva Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatını ağırladı. Can dostları için mama getiren partililer onları elleriyle besledi. Deva Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı Yöneticileri; barınakta kalan hayvanlarla yakından ilgilenenirkend, onları doyasıya severek, adeta Deva oldu.

Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş; sokak hayvanlarının bakıma muhtaç olduğunu ve insanların ilgisine ve sevgisine ihtiyacı duyduklarını belirtti. Orada sahibi tarafından terk edilen, yaşlı bir çok canın bulunduğunu ifade eden barınak görevlisi, tedavileri tamamlanan canlara burada yuva aradıklarını söyledi. Çocuklarına hayvan sevgisi kazandırmak isteyen ailelerin hayvan barınağını sık sık ziyaret etmesi gerektiğini dile getiren Başkan Aktaş, “Barınak ziyareti sadece bizi değil, ilgiye ve sevgiye muhtaç olan hayvan dostlarımızı da mutlu ediyor” diye konuştu.

Partili yöneticilerden Nedim Erşen ise; “Bizler buraya gelerek insani vazifemizi yerine getirdik. Toplum yararına olan bu tarz organizasyonların diğer ilçe teşkilatları ile birlikte koordineli devam edeceğini” dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL