Sağlık

Can dostlar unutulur mu?

Ambarcı’nın sevimli patileri Patibüs ile aşılandı İzmit ilçesinin farklı yerlerinde dolaşarak sevimli dostlarımızı aşılayan ve ihtiyaç durumuna göre tedavilerini yapan İzmit Belediyesi’nin hayvan ambulansı Patibüs, Ambarcı Köyü’nde de aşılama yaptı. İzmit..

Can dostlar unutulur mu?

Ambarcı’nın sevimli patileri Patibüs ile aşılandı

İzmit ilçesinin farklı yerlerinde dolaşarak sevimli dostlarımızı aşılayan ve ihtiyaç durumuna göre tedavilerini yapan İzmit Belediyesi’nin hayvan ambulansı Patibüs, Ambarcı Köyü’nde de aşılama yaptı. İzmit Belediyesi’nin bir ilke imza atarak hayata geçirdiği hayvan ambulansıyla sevimli dostlarımızın aşılanması ve yerinde tedavileri sürüyor. Patibüs olarak bilinen hayvan ambulansıyla özellikle kırsal bölgeleri ziyaret eden İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri Ambarcı Köyü’nde de hayvanların aşılarını ve bakımlarını gerçekleştirdi.

VATANDAŞ MEMNUN

Yapılan aşılama işlemlerinden dolayı İzmit Belediyesi’ne teşekkürlerini ileten köy sakinlerinden Ekrem Uysal, “Yapılan bu uygulamadan çok memnunuz” dedi. Köpeklerin aşılanmasının kendilerini rahatlattığını belirten bir diğer köy sakini Sebahattin Deniz ise, “Hayvan sağlığı için çok önemli bir uygulama. Emeği geçenlere teşekkür ederiz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL