Yaşam

Can dostlar unutulmadı

Derince Belediyesi, tam kapanma uygulamasının hayata geçtiği süreçte de sokak hayvanlarımızın yanında olmaya devam ediyor. Kocaeli’nin Derince ilçesi, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün yönetiminde sokak hayvanlarını koruma altına almak ve..

Can dostlar unutulmadı

Derince Belediyesi, tam kapanma uygulamasının hayata geçtiği süreçte de sokak hayvanlarımızın yanında olmaya devam ediyor.

Kocaeli’nin Derince ilçesi, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün yönetiminde sokak hayvanlarını koruma altına almak ve bakımlarını sağlamak amacıyla oluşturulan Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi alanında örnek olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bu önemli projenin yanı sıra her zaman can dostlarımızın yanında olan Derince Belediyesi, tam kapanma uygulamasının hayata geçtiği süreçte de sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor. Yapılan çalışmalar kapsamında ilçenin muhtelif noktalarına düzenli olarak mama, yiyecek ve su bırakılırken, Veteriner Hekim Deniz Yayla ve Rehabilitasyon Merkezi görevlileri de rahatsızlığı olan sokak hayvanlarının düzenli olarak bakım ve tedavilerini gerçekleştiriyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL