Güncel

Büyükşehir, Süleymanbey Mahallesi’nde Asfalt Çalışmalarını Başlattı

Büyükşehir Belediyesi asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalarına hız verdi. Daha önce SASKİ marifetiyle altyapı çalışmaları tamamlanan ve sağlam altyapı ile buluşturulan bin 700 metre uzunluğundaki Merkez Caddesi’nde sıcak asfalt serimi..

Büyükşehir, Süleymanbey Mahallesi’nde Asfalt Çalışmalarını Başlattı

Büyükşehir Belediyesi asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalarına hız verdi. Daha önce SASKİ marifetiyle altyapı çalışmaları tamamlanan ve sağlam altyapı ile buluşturulan bin 700 metre uzunluğundaki Merkez Caddesi’nde sıcak asfalt serimi için eski asfaltın söküm çalışmaları başlatıldı.

 Sakarya Büyükşehir Belediyesi asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalarına hız kazandırdı. Bu kapsamda Adapazarı ilçesi Süleymanbey Mahallesi’nde bulunan ve daha önce SASKİ marifetiyle altyapı çalışmaları sonucunda sağlam altyapı ile buluşturulan bin 700 metre uzunluğundaki Merkez Caddesi’nde eski asfaltın söküm çalışmaları başlatıldı. Ekiplerin yoğun bir mesai ile çalışmalarını sürdürdüğü güzergâhta eski asfaltın söküm işleminin ardından bölge 3 bin 100 ton sıcak asfalt ile yeni görünümüne kavuşacak.

Devam eden çalışmalarla ilgili yapılan açıklamada, “ Sağlam altyapı ve modern üstyapıyla cadde ve sokaklarımızda yenileme çalışmaları asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte hız kazandı. Güzergâhı en kısa sürede yenileyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Devam eden çalışmalardan dolayı vatandaşlarımızın hassasiyet göstermelerini rica ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL