Kültür-Sanat

Büyükşehir Ramazan etkinlikleri Samir Özer konseri ile devam edecek

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri, tasavvuf müziği konseri ile devam edecek. 9 Nisan Cumartesi günü düzenlenecek konserde Sami Özer vatandaşlarla bir araya gelecek. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı boyunca devam edecek..

Büyükşehir Ramazan etkinlikleri Samir Özer konseri ile devam edecek

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri, tasavvuf müziği konseri ile devam edecek. 9 Nisan Cumartesi günü düzenlenecek konserde Sami Özer vatandaşlarla bir araya gelecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı boyunca devam edecek konser, tiyatro, gölge oyunu gibi etkinlikleri vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. 9 Nisan Cumartesi günü Demokrasi Meydanı’nda düzenlenecek olan Tasavvuf Müziği Konseri ile devam edecek. Sami Özer ile bir araya gelecek sanatseverler Tasavvuf Müziği ile bir araya gelecekler. 21.30’da başlayacak olan etkinliğe tüm vatandaşlar davetlidir. Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak ramazan ayının maneviyatını ve geleneğini yaşatan programlarımızı vatandaşlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Alanında usta isimleri hemşerilerimizle bir araya getirdiğimiz etkinliklerimize tüm vatandaşlarımız davetlidir” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL