Güncel

Büyükşehir kadrosunu yeni sisteme hazırlıyor

Kamu ihalelerinde elektronik ihale (e-ihale) uygulamasının zorunlu hale gelmesinin ardından Büyükşehir Belediyesi ve Marmara Belediyeler Birliği ortaklığında Büyükşehir Belediyesi personellerine bilgilendirme eğitimi gerçekleştirildi. Kamu ihale kurumu tarafından kamu ihalelerinde elektronik..

Büyükşehir kadrosunu yeni sisteme hazırlıyor

Kamu ihalelerinde elektronik ihale (e-ihale) uygulamasının zorunlu hale gelmesinin ardından Büyükşehir Belediyesi ve Marmara Belediyeler Birliği ortaklığında Büyükşehir Belediyesi personellerine bilgilendirme eğitimi gerçekleştirildi.

Kamu ihale kurumu tarafından kamu ihalelerinde elektronik ihale (e-ihale) uygulamasının zorunlu hale getirilmesinin ardından yeni yönetmelikle ilgili Büyükşehir Belediyesi personellerine bilgilendirme eğitimi düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi ve Marmara Belediyeler Birliği ortaklığında düzenlenen eğitimlerde, elektronik ihalelerin tarihsel gelişimi, normal ihaleler ile elektronik ihalelerin farklı yönlerine dair bilgilendirme yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimlerde, elektronik ihalelerde dikkat edilmesi gereken hususlara yönelik Kamu İhale Kurulu kararları eşliğinde bilgilendirmeler yapıldı.

Yakından takip diyoruz

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet kalitesini artırmak adına özellikle elektronik ortamda geliştirilen ve yürürlüğe sunulan tüm hizmetleri yakından takip etmekteyiz. Son olarak Büyükşehir Belediyemiz ve Marmara Belediyeler Birliği ortaklığında uzman eğitmenler tarafından sunulan Elektronik İhale Uygulaması ile ilgili eğitimler, ilgili personellerimize hassasiyetle gerçekleştirilmiştir. Vatandaşlarımızın beklentilerine en hızlı şekilde cevap vermek adına tüm gayretimizle sürdürdüğümüz kaliteli hizmet anlayışı, bundan sonraki süreçte de vereceğimiz eğitimlerle birlikte devam edecektir” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL