Güncel

Büyükesence’den Başkan Yüce’ye ulaşım teşekkürü

B Büyükesence Mahallesi’nin başarılı Muhtarı Sadettin Duman; mahallelerindeki 30 yıldır bir türlü çözüm bulunamayan ulaşım sorununa el atarak, kısa sürede çözüme kavuşturan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye mahalle halkı..

Büyükesence’den Başkan Yüce’ye ulaşım teşekkürü

B Büyükesence Mahallesi’nin başarılı Muhtarı Sadettin Duman; mahallelerindeki 30 yıldır bir türlü çözüm bulunamayan ulaşım sorununa el atarak, kısa sürede çözüme kavuşturan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye mahalle halkı adına teşekkür etti.

Erenler İlçesi’ne bağlı Sakarya’nın en eski mahallelerinden Büyükesence’nin yıllardan sıkıntı olanvd çzülemeyen ulaşım sorununa çözüm Sakarya’nın Başkanı Ekrem Yüce’den geldi. Daha önce halk otobüslerin çalıştığı buda ters güzergahtan girdiği için mahalle halkının sıkıntı yaşadığını dile getiren Muhtar Sadettin Duman; Etbalık hattı durağının Büyükesence mahallerine alınmasıyla ulaşımda rahat bir nefes aldıklarını söyledi.
Büyükesence Mahallesi’nden Adapazarı merkezine sabah 7 ile 9 saatleri arası yarım saatte bir, sorasında 19.30’a kadar saat başı araç kalktığını ifade eden Muhtar Duman; mahalleleri ile Yenicami arasının 15 dakikaya indiğini buda mahallerinde büyük sevinçle karşılandığını bildirdi. Muhtar Sadettin Duman duygularını şöyle dile getirdi: “Bu vesile ile sorunlarımıza çözüm bularak, bize büyük destek olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce başta olmak üzere Ulaşım Dairesi Başkanımız Ömer Turan’a, her zaman kendisini yanımızda hissettiğimiz Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis üyemiz Recep Yeşil Memişoglu’na,
Adapazarı Minibüsçiler Odası Başkanı Ali Bektaş’a ve Etbalık Durak Başkanımız ve Etbalık Minibüs Esnafına çok teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL