Siyaset

Büyük Türkiye Partisi Sakarya İl Başkanı Atilla Köse oldu

Ülke genelinde hızla teşkilatlarını oluşturma çalışmalarına hız veren Büyük Türkiye Partisi, İl kongrelerine Sakarya ile devam etti. Parti binasında gerçekleşen kongrede İl Başkanlığına Atilla Köse seçildi Hüseyin Durmaz’ın liderliğinde 2022..

Büyük Türkiye Partisi Sakarya İl Başkanı Atilla Köse oldu

Ülke genelinde hızla teşkilatlarını oluşturma çalışmalarına hız veren Büyük Türkiye Partisi, İl kongrelerine Sakarya ile devam etti. Parti binasında gerçekleşen kongrede İl Başkanlığına Atilla Köse seçildi

Hüseyin Durmaz’ın liderliğinde 2022 yılının Mart ayında kurulan Büyük Türkiye Partisi Sakarya İl Kongresini parti il binasında yaptı. Genel Başkan Hüseyin Durmaz’ın katılımı ile gerçekleşen kongreye, Erenler İlçe Başkanı Olcay Kaya, İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kaya ve partililer katıldı.

Kongrede İl Başkanlığı seçilen Atilla Köse, teşekkür konuşmasında “Sakarya’nın sorunlarını biliyoruz. Sorunların çözümleri de bizde. İl genelinde Birinci parti olacağız. Büyük Türkiye Partisi ile Sakarya bambaşka bir yer olacak. Projelerimiz hazır. İl Yönetimi olarak  İlçe Başkan ve yönetimleri ile uyum içinde çalışacağız. Vatandaşlarımızla birlikte ilçelerimizi hak ettiği değere kavuşturacağız. Bu gün bizi yalnız bırakmayan ve destek veren Genel Başkanımız Hüseyin Durmaz’a teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL