Güncel

Bursa’da AVM’de yangın: Mağazanın tavanı çöktü

Bursa’da AVM’de yangın: Mağazanın tavanı çöktü

Bursa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden Zafer Plaza’da bir işyerinin tavanı çöktü. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken o sırada mağazada bulunan vatandaşlar panik içerisinde kendilerini mağaza dışına attı.

Edinilen bilgiye göre, Torunlar A.Ş.’ye ait Zafer Plaza’nın güney kısmındaki ünlü giyim mağazasında yaşanan tavan çökmesi neticesi alışveriş merkezini bir anda toz bulutu kapladı. O sırada mağazada ve alışveriş merkezi içerisinde bulunan vatandaşlar panik içerisinde kendilerini mağaza dışına attı.

Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde bulunan bir Zafer Plaza’da tavan çökmesi meydana geldi. Bölgeye çok sayıda sağlık, polis, sağlık ve AFAD ekibi sevk edildi. Ayrıca arama kurtarma köpeklerinin de içeride bulunduğu öğrenildi. Olay Sonrası, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş bir haber kanalının canlı yayınına bağlanarak yaptığı açıklamada “Herhangi bir can kaybı veyahut yaralanma söz konusu değil AVM’nin komple yıkılması gibi bir durum söz konusu değil sadece üst kısmında yapılan bir çalışma alt tarafı  etkiliyor.” dedi.

https://youtube.com/shorts/7izWsy_yEfM?feature=share

Ramadan Öztürk/ LC Haber Bursa

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL