Yaşam

“Burada herşey organik”

“Burada herşey organik”

Sakarya’nın Sapanca ilçesi Kırkpınar bölgesinde “Burada Herşey Organik” ismiyle organik tarım, organik ürünler ve farklı konseptiyle hizmet veren Girişimci Eda Balkaya insan sağlığına dikkat çekerek “Herşeyin başı sağlıklı gıda ve ne yiyoruz, içiyoruz” uyarısında bulundu.

Pandemi sürecinde organik ürünler ve tarıma yönelik ihtiyaç ile karşı karşıya kalan ülkemizde girişimciler sağlıklı organik tarım ile dikkat çekmeye başladı. Sakaryalı girişimci 2 çocuk annesi Eda Balkaya; Sapanca Kırkpınar ışıklarında “Burada Herşey Organik” ismi ile farklı hizmet anlayışı ve sağlıklı nesiller misyonuyla açtığı mekanı ile mesaj verdi.

Girişimci Genç İş Kadını Eda Balkaya; “Meyveleri, sebzeleri ilaçsızmı ilaçlımı? hormonlumu hormonsuzmu? Tüketiciler bunu sorgulamalıdır. Yemedigin ürünü satmayacaksın. Esnaf kendi ürününü yiyor mu buna dikkat etmelidir. Biz çok büyük titizlikle organik ürünlerimizi saglikli sekilde paketleyerek müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Reçel, marmelat, sirke, tarhana, erişte gibi tamamen doğal el yapımı ürünlerimiz mevcut. Hemen hemen her meyvenin, her sebzenin reçelini sirkesini marmelatını ve kurusunu sunmaya çalışıyoruz. Şu anlık kavanoz ve yine kendisi gibi doğal paketlerden oluşan ürünleri organik olarak dükkanımızda barındırıyoruz. Onun dışında doğanın mucizesi bitkisel şifa ürünlerimiz mevcut. Mesela İsteğimiz hem maddi anlamda hem manevi anlamda vatandaşımız aldatılmasın biz örnek olmak istiyoruz. Sağlıklı beslenmek herkesin hakkı. İnsanlarımız şifa bulsun sağlıklı organik beslensin, zararlı ürünlerden uzak dursun düşüncesindeyiz. Ürünlerimiz gibi iş yerimiz de tamamen pandemi kurallarına uygun ve paketleme de tamamen organik bir mekanda organik ürünler sunma gayretindeyiz. Ormandan tarladan ilaçsız tarım ile yetişmiş ürünleri sunmaya çalışıyoruz” dedi. Eda Balkaya; takipcilerin organik urunlere www.buradaherseyorganik.com İnternet adresi ve instagram da buradaherseyorganik sayfasindan, ürünleri takip edip, güvenerek alışveriş yapabileceklerini söyledi.

 

YORUMLAR (2)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL