Güncel

Bülent Börekçilik Arifiye’de Hizmete Girdi…

Adana’nın ünlü börek markası Bülent Börekçilik’in Arifiye Şubesi 1 Haziran Salı günü düzenlenen törenle hizmete açıldı. İşletmeciliğini Nurdan Azad ve Tamer Ali Azad çiftinin yaptığı Bülent Börekçilik’in Atatürk Caddesi üzerindeki..

Bülent Börekçilik Arifiye’de Hizmete Girdi…

Adana’nın ünlü börek markası Bülent Börekçilik’in Arifiye Şubesi 1 Haziran Salı günü düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İşletmeciliğini Nurdan Azad ve Tamer Ali Azad çiftinin yaptığı Bülent Börekçilik’in Atatürk Caddesi üzerindeki şubesinin açılışına, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Arifiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli ve yönetim kurulu üyeleri, Arifiye Belediyesi Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

“Allah Hayırlı Etsin”

Törende açılış konuşmasını yapan Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu; “Sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İşletmeciliğini yapacak olan Tamer Ali Azad ve Nurdan Azad’a Bülent Börekçiliği Arifiye’ye kazandırdığı için teşekkür ediyor, Helalinden bereketli bol kazançlar diliyorum. Allah hayırlı etsin” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL