Güncel

Bu heyecandan “Kaçış” yok

Disneyplus’tan Engin Akyürek sevenleri heyecanlandıran paylaşım. 14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disneyplus ilk yerli dizisi Kaçış’tan kareler yayınladı.Başrollerini Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı,yapımı Same Film ile Q3..

Bu heyecandan “Kaçış” yok

Disneyplus’tan Engin Akyürek sevenleri heyecanlandıran paylaşım.

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disneyplus ilk yerli dizisi Kaçış’tan kareler yayınladı.Başrollerini Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı,yapımı Same Film ile Q3 Medya tarafından üstlenilen dizinin hikayesi de Engin Akyürek’e ait.

Kaçış,savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin,araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor.Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri sonrasında yaşadıkları dramları,değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor.Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadelesi anlatılırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan Kaçış çok yakında sadece Disneyplus’ta yayınlanacak.

Oktay Uzun/ LC Haber İstanbul 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL