Siyaset

BTP; Sakarya gündemini değerlendirdi

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sakarya İl Başkanlığı’nın yapmış olduğu toplantı, pandemi dolayısıyla mobil üzerinden gerçekleştirildi. BTP Sakarya İl Başkanı Mehmet Sağlam’ın nezaretinde başlayan toplantıya, Bağımsız Türkiye Partisi Sakarya teşkilatı, yönetim..

BTP; Sakarya gündemini değerlendirdi

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sakarya İl Başkanlığı’nın yapmış olduğu toplantı, pandemi dolayısıyla mobil üzerinden gerçekleştirildi.

BTP Sakarya İl Başkanı Mehmet Sağlam’ın nezaretinde başlayan toplantıya, Bağımsız Türkiye Partisi Sakarya teşkilatı, yönetim kadrosunun yanı sıra, BTP Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Lütfullah Önder, BTP Sosyal ve Kültürel Faaliyetlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sabri Terzi, Genel Merkez adına Sakarya Teşkilatlanmasından Sorumlu Emin Önder de katılım gösterdi.

Toplantıda söz alan BTP Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan yardımcısı Av. Lütfullah Önder, Genel Başkanımızın Talimatı ve tavsiyeleri doğrultusunda her gün yaklaşık on il ile mobil toplan gerçekleştiriyoruz. Genel Başkanımız Hüseyin Baş’ın selamını ilettiğimiz toplantılarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Yine genel merkez adına söz alan Sakarya Teşkilatlanmasından sorumlu Emin Önder ise, üye güncelleme çalışmalarıyla ilgili bilgiler verirken, BTP’ye duyulan teveccühün yoğun olduğu bu dönemde, yeni üye sayılarımızı, on binlerden yüz binlere çıkaracağız” dedi.

Sakarya’da yıllarca ticaret yapan ve Partinin Sakarya teşkilatının oluşumunda en büyük emeği olan BTP Sosyal ve Kültürel faaliyetlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sabri Terzi ise, bu güne kadar yapmış olduğumuz faaliyetlerimizi hız kesmeden ve artırarak devam edeceğiz” dedi.

Toplantının kapanış konuşmasını yapan Bağımsız Türkiye Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Sağlam, katılımcı arkadaşlara çok teşekkür ederken, yüklenmiş olduğumuz bu kutlu görevi en iyi bir şekilde yapacaklarının sözünü verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL