Spor

Boks’ta Sakarya Damgası

Türkiye Profesyonel Boks Federasyonu’nda, Prof. Dr. Malik Beyleroğlu, Ertuğrul Akgün ve Kazım Sever Sakarya’lı isimler olarak yer aldılar. Türkiye Profesyonel Boks Federasyonu Başkanı Hayrettin Dikkanoğlu öncülüğünde Profesyonel Boks Federasyon görev..

Boks’ta Sakarya Damgası

Türkiye Profesyonel Boks Federasyonu’nda, Prof. Dr. Malik Beyleroğlu, Ertuğrul Akgün ve Kazım Sever Sakarya’lı isimler olarak yer aldılar.

Türkiye Profesyonel Boks Federasyonu Başkanı Hayrettin Dikkanoğlu öncülüğünde Profesyonel Boks Federasyon görev dağılımında, Teknik Kurul Başkanlığına Ertuğrul Akgün, Hakem Kurul Başkanlığına Kazım Sever, Eğitim Kurul ve Supervisor Başkanlığında Prof. Dr. Malik Beyleroğlu görev aldılar.

Sakarya’lı gururlarımız

Geçtiğimiz günlerde Profesyonel Boks Federasyonu tarafından İstanbul’da yapılan toplantıda, görev dağılımda oy birliği ile 3 Sakaryalı spor adamları görev alırken, aynı toplantıda Dünya Boks Konseyi Başkan Yardımcısı ve Afrika Profesyonel Boks Birliği Başkanı Houcine Houichi Najjar, profesyonel boks hakem semineri vererek ‘’Türkiye genelinden katılan hakem adayların önümüzdeki günlerde hakemler yapılacak maçlarda görev alabilecekler’’şeklinde açıklama yaptı.

Önümüzdeki günlerde İstanbul’da yapılacak olan toplantıda, Hakem ve Teknik Kurul oluşumu için Ertuğrul Akgün ve Kazım Sever, görev verecekleri Türkiye genelindeki antrenör ve hakem komitesini birlikte oluşturacaklar.

Öte yandan Prof. Dr. Malik Beyleroğlu, Türkiye’de yapılacak tüm Profesyonel Boks müsabakalarından sorumlu olarak supervisor olarak görev yapacak.

Eğitim Kurulu Başkanı ve Supervisor:

Malik beyleroğlu

Hakem Kurulu Başkanı:

Kazım Sever

Teknik Kurul Başkanı:

Ertuğrul Akgün

Dünya Boks Konseyi Başkan Yardımcısı ve Afrika Profesyonel Boks Birliği Başkanı: Houcine Houichi Najjar

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL