Yaşam

‘Bizim Manav’ ziyaretçi akınına uğruyor

Serdivan Yazlık Mahallesi’nde sektörün önde gelen komisyoncu ve pazarcılarından Âdem Demir; hizmet veren ‘Bizim Manav’; müşterisi dışında adeta ziyaretçi akınına uğruyor. Önceki gün Bizim Manav’ı ziyaret edenler arasında yer alan..

Serdivan Yazlık Mahallesi’nde sektörün önde gelen komisyoncu ve pazarcılarından Âdem Demir; hizmet veren ‘Bizim Manav’; müşterisi dışında adeta ziyaretçi akınına uğruyor. Önceki gün Bizim Manav’ı ziyaret edenler arasında yer alan Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ile Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Demir; işletme sahibi Âdem Demir’i tebrik etti.

KABACAN: “Hijyen ortamda tezgâhlarda satış yapılıyor

Yapılan çalışmayı çok beğendiğini dile getiren Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan; “Âdem kardeşimiz çok güzel bir manav açmış. Geldik ziyaret ettik. Burası 10 numara, hijyenik ortamda satış yapılmakta. Tezgâhtar kardeşlerimiz müşteriye kendisi veriyor, seçme kesinlikle yok. Burada çok güzel hijyen ortamda tezgâhlarda satış yapılıyor. Âdem kardeşimize başarılar diliyor, kendisini gerçekten tebrik ediyorum, Yazlık semtimize böyle güzel bir manav kazandırdığı için. Hayırlı İşler diliyorum” cümleleriyle, duygularını dile getirdi.

DEMİR: “Burada Sepette sebze ve meyve hizmeti veriliyor

Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği ve Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya il Başkanı Mehmet Demir ise Serdivan İlçemize böyle güzel anlamlı bir manav kazandırdığı için öncelikle ben kendisine çok teşekkür ediyorum. Burada birinci sınıf ürünler satmakta, deneyimli personeli ve servis ekibiyle sektöre yenilik kazandırdı, level atlattı Sakarya’da. Aynı zamanda kendisini bir konuda da tebrik ediyorum, çok yerinde be duygulu bir konuda imza atmış. Şehit ailelerine; yüzde 50 indirim yaparak ürünleri satıyor. Aynı zamanda, sepette sebze ve meyve hizmete vererek, durumu iyi olmayan ailelerimiz buradan asla geri çevrilmiyor. Bu anlamda da kendisini çok tebrik ediyorum. Hayırlı işler, başarılıların devamını diliyorum” dedi.

Âdem DEMİR: “Kalite asla tesadüf değildir”

Bizim Manav İşletme Sahibi Âdem Demir; Bizim burada esnaf olarak elimizden gelen hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Müşterilerimize daha güzel hizmet sunabilmek için de gayret gösteriyoruz. Tabi ki müşterilerimizin isteklerine, taleplerine en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyor ve müşterilerimizden gelen olumlu taleplere göre de verdiğimize inanıyoruz. Kalite asla tesadüf değildir. Herkes bu işi yapar, biz ise işimizi severek yapıyoruz. Bizim önceliğimiz; insanların parasını alıp, boş poşet göndermek değildir. 5 TL verip çöpe atacağına, 7 TL verip yemek, amacımız bu. Müşterilerimizin de öneri ve görüşleri bizim için önemli. Buradan tüm müşterilerimize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz. Müşterilerine bizzat manavlarına gelerek veya 0533 3862352 nolu WhatsApp hattına ihtiyaçlarını yazmaları yeterlidir. Özellikle hasta ve yaşlı müşterilerimizin sebze veya meyve ihtiyaçların yanında, reçetesini de bize yollayarak eczaneden ilaçlarını alabiliyoruz. Ayrıca kasap ve markette ne istiyor ise ihtiyaçlarını da vereceği siparişle görmeye çalışıyoruz. Bu arada; Bize yapmış oldukları ziyaretleriyle onurlandıran Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ile Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Demir’e çok teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL