Kültür-Sanat

‘Bir Zamanlar 6 Albümü’ digital platformdaki yerini aldı

Türkiye’nin en güler yüzlü yapımcısı Ossi Müzik sahibi Hakan Eren; merakla beklenen ‘Bir Zamanlar-6‘ albümünü digital platform ve müzik marketlerle buluşturdu. Eren; albümde arşivcileri de unutmayarak sınırlı sayıda Cd bastırdı…

‘Bir Zamanlar 6 Albümü’ digital platformdaki yerini aldı

Türkiye’nin en güler yüzlü yapımcısı Ossi Müzik sahibi Hakan Eren; merakla beklenen ‘Bir Zamanlar-6‘ albümünü digital platform ve müzik marketlerle buluşturdu. Eren; albümde arşivcileri de unutmayarak sınırlı sayıda Cd bastırdı. Ossi Müzik’te 45’likler dönmeye devam ederken, uzun süredir merakla beklenen ‘Bir Zamanlar 6’ albümü 22 şarkılık içeriğiyle yine baştan sona serinin diğer albümleri gibi heyecan verici olarak piyasaya çıktı.

Albümdeki parçalar: Kalbimi Affettim-Seyyal Taner Kırk Yılda Bir-Nil Burak Gül Yanaklım-Coşkun Demir Aşktan da Öte-Sezer Güvenirgil Seni Bana Katsam-Neco Vurdum Duymaz Bu Dünya-Nazlı Özsoy Saçlarım Ağarmadan Gel-Atilla Yelken İçmeden Sarhoş-Işıl Yücesoy Dilenci-Atilla Atasoy Al Ve Isıt Ellerimi-Meral Zuhal Geçen Yaz-Ersan Erdura Bana Ne-İskender Doğan Duy da İnanma-Selma Güneri Köy Düğünü-Kartal Kaan Gözler-Nükhet Duru Olur Görürsem Söylerim-Lale Belkıs Her Yerde Kar Var-Yeşim Bir Sevgi Arıyorum-Cumhur Yollara Düştüm-Esmeray Ne Olmus Sana-Melike Demirağ Olamam ki-Güzin ile Baha Oh Olsun-Füsun Önal”

Oktay UZUN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL