Kültür-Sanat SonDakika

Bilim Adamları ve Mucitler’den Başkan Ekrem Yüce’ye ziyaret

Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Merkezi Yöneticileri; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, Başkan Yüce’ye Dernek Yöneticisinin mucidi olan ‘Akıllı Maske’ ve ‘İsim Tablosu’..

Bilim Adamları ve Mucitler’den Başkan Ekrem Yüce’ye ziyaret

Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Merkezi Yöneticileri; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, Başkan Yüce’ye Dernek Yöneticisinin mucidi olan ‘Akıllı Maske’ ve ‘İsim Tablosu’ hediye edildi.

Yönetim Kurulu’da ziyaret esnasında hazır bulundu
Sakarya Büyükşehir Belediyesi makamında gerçekleşen ve BELPAŞ Genel Müdürü Osman Çelik’in de hazır bulunduğu ziyarete; Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Başkanı Yusuf Uygur, Mesnet Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akosman, M-Tek Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akın, SDG Mühendislik ve Mikron Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Turit katıldı.

Daire Başkanlığı teklif edildi
Gelecek adına umut verici olan ve çok verimli toplantı halinde geçen ziyarette; Genel Başkan Yusuf Uygur, Başkan Ekrem Yüce’ye Büyükşehir Belediyesi bünyesinde ‘Bilim Adamları ve Mucitler Daire Başkanlığı‘ kurma teklifinde bulundu. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin bu tekliflerine sıcak baktığını ifade eden Dernek Genel Başkanı Uygur; “Başkanımız bize ‘Sizin de bu dairenin başkanı olmanızı isterim. Lakin ismi de Ar-Ge olması daha uygun olur’ demiştir. Yani Başkanımız Sayın Ekrem Yüce Bilim ve Ar-Ge Daire Başkanlığı teklifine sıcak bakmıştır” dedi. Dernek Genel Başkanı Yusuf Uygur açıklamasına şöyle devam etti: “Bizler makamın ve mevkinin asla meraklısı değiliz. Bizler hizmet için varız. Lakin liyakat gereği olmamız gerekirse de hep birlikte en iyisini Rabbimizin izniyle yaparız” diye konuştu…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL