Ekonomi Teknoloji

Bilim Adamları ve Mucitler; ziyaretlerini sürdürüyor

Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Merkezi Yöneticileri; Boğaziçi Elektrik A.Ş Marmara Bölge Müdürü Ramazan Sarıgöl’ü Taksim’deki çalışma ofisinde ziyaret etti. Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Başkanı Yusuf Uygur;..

Bilim Adamları ve Mucitler; ziyaretlerini sürdürüyor

Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Merkezi Yöneticileri; Boğaziçi Elektrik A.Ş Marmara Bölge Müdürü Ramazan Sarıgöl’ü Taksim’deki çalışma ofisinde ziyaret etti.

Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Başkanı Yusuf Uygur; beraberindeki Derneğin Organizasyon Kurulu Başkanı Mesnet Enerji ve Yenikent Enerji Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Murat Akosman, Enerji Kurulu Başkanı Krc A.Ş. Bölge Müdürü Elektrik Mühendisi Muhammed Öztürk ile birlikte kendileri için büyük önem arz eden Cengiz İnşaat ve Kolin’e ait Boğaziçi Elektrik A.Ş Marmara Bölge Müdürü Ramazan Sarıgöl’ü Taksim’deki çalışma ofisinde ziyaret etti. Ziyarette çalışmaları hakkında Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Merkezi adına bilgi veren Genel Başkan Yusuf Uygur; hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında da Boğaziçi Elektrik A.Ş Marmara Bölge Müdürü Ramazan Sarıgöl ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL