Güncel

Beşköprü’de esnaf sel içinde kaldı

D100 karayolu üzerinde bulunan Beşköprü Mahallesi’nde esnafı, kar sularının erimesi ve yağan aşırı yağmur sonrası adeta sel içinde kaldı. Alt yapısı olmayan Beşköprü Mahallesi’nin esnafı, yaşanan sel ile birlikte perişan..

Beşköprü’de esnaf sel içinde kaldı

D100 karayolu üzerinde bulunan Beşköprü Mahallesi’nde esnafı, kar sularının erimesi ve yağan aşırı yağmur sonrası adeta sel içinde kaldı.

Alt yapısı olmayan Beşköprü Mahallesi’nin esnafı, yaşanan sel ile birlikte perişan halde kaldı. Bölgede mağdur olan Demirçelik Ev Dekerosyonu Özel İmalat İşletme sahibi Enes Güler; yurt içi yurt dışı belediyeler ve özel kurumlara siparişleri olan ve 5-6 işletme yerinde 3-4 saat vidanjör beklediklerini ifade ederek; “Alt yapı olmadığından her yağmur yağdığında iş yerlerimiz zarar görmektedir. Yetkililerden bir an önce bu sıkıntımızı gidermelerini istiyoruz. Bu pandemi süresince iş yerlerimiz tam kapasiteli çalışmamakla birlikte her yağmur sonrasıda sel sularıyla uğraşıyoruz. Bir dahaki yağmurda aynı sorunları yaşamamak için bu sorunumuza acil çözüm bulunmalıdır” dedi.

Nedim Ergün KIRIMLI / LC Haber Ajansı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL