Genel

Berber Muharrem Gürkan adaylığını açıkladı

Adapazarı‘nın tanınmış berberlerinden Muharrem Kuaför işletmecisi Muharrem Gürkan, 2022 yılının Ocak ayında yapılması planlanan Sakarya Berberler Odası Olağan Genel Kurulu öncesinde Başkan adaylığını açıkladı. 2022 Ocak ayında yapılması planlanan Sakarya Berberler..

Berber Muharrem Gürkan adaylığını açıkladı

Adapazarı‘nın tanınmış berberlerinden Muharrem Kuaför işletmecisi Muharrem Gürkan, 2022 yılının Ocak ayında yapılması planlanan Sakarya Berberler Odası Olağan Genel Kurulu öncesinde Başkan adaylığını açıkladı.

2022 Ocak ayında yapılması planlanan Sakarya Berberler Odası Olağan Genel Kurulu için Başkan adaylığını açıklayan Sakarya’nın ünlü berberlerinden 25 yıllık esnaf Muharrem Gürkan “yönetime talibiz” dedi.

Başkan adayı Gürkan yaptığı açıklamasında; “Odamızın kamuoyunda kişisel zafiyet ve hatalar ile anılmasını önlemek için, tartışılır bir yönetim anlayışı ile ben ve arkadaşlarım Sakarya Berberler Odası Yönetimine talibiz. Arkadaşlarımın teveccühü noktasında odamızın Yönetim Kurulu Başkanlığına adayım. Büyük camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL