Siyaset

“Belediye Başkanı İshak Sarı’nın Başkent Ziyaretleri Devam Ediyor”

Başkan İshak Sarı; “İlçemiz İçin Mesai Mefhumu Gözetmeksizin Çalışıyoruz” dedi. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan ve Karasu Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Hüseyin Emanet, Çevre ve..

“Belediye Başkanı İshak Sarı’nın Başkent Ziyaretleri Devam Ediyor”

Başkan İshak Sarı; “İlçemiz İçin Mesai Mefhumu Gözetmeksizin Çalışıyoruz” dedi.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan ve Karasu Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Hüseyin Emanet, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Vedat Gürgen’i makamında ziyaret ederek Karasu’da kangren haline gelmiş sorunların çözümü için istişarede bulundular.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan İshak Sarı; “İlçemizin geleceği için olumlu adımlar atmaya gayret ediyoruz. Bu sebepten dolayı sık sık Ankara ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Başkent ziyaretlerimizde son olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Vedat Gürgen’i makamında ziyaret ederek Karasu’da kangren haline gelmiş sorunların çözümü için istişarede bulunduk ve kendilerine çözüm önerilerimizi sunduk” dedi.

Belediye Başkanı İshak Sarı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü ziyaretlerinin ardından, yeniden AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Seçim İşleri Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek hediyelerini takdim etti.

 

Karasu Belediyesi Basın Şefliği

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL