Spor

BEKTAŞ: “Herşeye rağmen spor kazandı, kaybedenlerden olmadık!..”

Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş; duygu ve düşüncelerini LC Haber Ajansı’mıza anlatarak; “Herşeye rağmen spor kazandı, kaybedenlerden olmadık!..” dedi. Bektaş açıklamasını şöyle sürdürdü: “TVF Bayanlar Voleybol..

BEKTAŞ: “Herşeye rağmen spor kazandı, kaybedenlerden olmadık!..”

Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş; duygu ve düşüncelerini LC Haber Ajansı’mıza anlatarak; “Herşeye rağmen spor kazandı, kaybedenlerden olmadık!..” dedi.

Bektaş açıklamasını şöyle sürdürdü: “TVF Bayanlar Voleybol 1. Liginde mütevazi kadromuz ve düşük bütçe ile Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü olarak zoru başardık ve mucizeye ramak kalmıştı. Dev bütçeli rakiplere karşı, %70 yerli şehrimizin kızları ile mücadele eden Sakarya Voleybol Spor Kulübü sezonu Play-Off un direğinden dönerek büyük bir başarıya imza atarak bugün karşılaşılan Antalyaspor maçıyla galibiyetle tamamladık. Çok zor şartlar altında, şehrimizin spor istihdamına ve kadınlarımıza sahip çıkıldı, genç kızlarımızın bu pandemi döneminde işsiz ve spordan uzak kalmamalarını sağladık. Geriye baktığımızda bir sezon boyunca centilmence Play-Off hedefine son haftalara kadar mücadelemizi ve hedefimize ulaşmayı sürdürdü. Ligi 5.sırada Play-Off grupların bir basamak altında tamamladık. Bu sezon bizimle birlikte 1.lige çıkan ve bizlerden daha büyük bir bütçe ile mücadele eden bu takımlar ligden düşerken biz daha mütavazi ama inanmış büyük bir aile olarak ligde ses getirerek takdir aldık. Bizlere bu yola çıkarken destek vereceklerini beyan eden ancak hiç bir şekilde katkı vermeyen iş insanlarına, şehrin duyarsızlığına rağmen, başta Teknik Ekip olmak üzere, Şehrimizin Sultanları kızlarımızın inanılmaz özverili mücadelelerine teşekkürden daha fazlasını şükranlarımı sunuyor ve gönülden tebrik ediyorum. Sezon başında Generali Sigorta ailesiyle bu zorlu maratona çıktık, kendilerine minnettarım ve teşekkür ederken, bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan gönül dostlarımıza, katkı sağlayanlara büyük bir teşekkürü borç biliyorum. Geçen sezon namağlup şampiyon olup bu sezonda 1. ligde kasırga gibi esen, büyük başarılar kazandıran Sakarya Voleybol Spor Kulübü olarak şehrimizi en iyi şekilde temsil etmenin de gururunu yaşıyorum. Yine herşeye rağmen aynı heyecanla yeni sezonda şampiyonluk hedefiyle, daha büyük katkılarla dünyanın en prestijli ligi olan Sultanlar Ligine çıkmayı şimdiden hedefimize koyarak, yeni sezon çalışmalarına başlayacağız. Şehrin duyarsızlığına rağmen, kızlarımıza sahip çıkarak biz spor adamları olarak elimizden geleni yaptık ve yapmayanlar utansın diyorum. Tekrardan başta İdris Demir, Erol Güdüloğlu, Enes Tekin, İlker Kadaş ve Takım adına Kaptan Elvan Alpar ayrı ayrı teşekkür ederim. İyiki varsınız. Yeni başarılara şehir olarak kenetlenirsek ulaşabileceğimizi de hatırlatarak yeni sezonda bambaşka bir kimlik ve ruh ile şampiyonluğa açılacağımıza inanıyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL