Siyaset

BBP’den Sapanca İlçe kongresine davet

Sapanca esnafını ziyaretlerinde bulunan Büyük Birlik Partisi BBP İl Başkanı Cengiz Bayar, 23.10.2022 Tarihinde gerçekleşecek İlçe Başkanlığı Kongresine tüm İlçe halkını davet etti. Büyük Birlik Partisi Sakarya’da İlçe kongrelerine hız..

BBP’den Sapanca İlçe kongresine davet

Sapanca esnafını ziyaretlerinde bulunan Büyük Birlik Partisi BBP İl Başkanı Cengiz Bayar, 23.10.2022 Tarihinde gerçekleşecek İlçe Başkanlığı Kongresine tüm İlçe halkını davet etti.

Büyük Birlik Partisi Sakarya’da İlçe kongrelerine hız verdi. BBP Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar, bu bağlamda Sapan’ca İlçe Teşkilatını ziyaret ederek kongrenin hazırlıklarına yönelik parti yetkililerinden bilgiler aldı. 23.10.2022 tarihinde saat 14.00’te gerçekleşecek olan kongrede Metin Pir, Tek Listeyle rakipsiz yarışacak.

Cengiz Bayar, İlçe Teşkilatı ardından beraberindeki partililerle birlikte İlçe esnafını ziyaret etti. Ziyarette, Esnafın sorun ve dertlerini yerinde dinlediklerini belirten Sakarya İl Başkanı Bayar; ”Büyük Birlik Partisi olarak İl genelinde şehrimizin menfaatine yönelik proje ve çalışmaları destekleyeceğiz. Gerek ülke gerekse yerel gündeme ilişkin görüş ve düşüncelerimizi dile getireceğiz. İl yönetimi olarak tüm İlçe Teşkilatlarımızla uyum ve beraberlik içinde çalışarak partimizi Sakarya’da en iyi şekilde temsil edeceğiz. Üye sayımızı artırarak partimizi ilk sıralara taşıyacağız. İlçe kongremize siz değerli esnaflarımızı ve İlçe halkını bekliyoruz” dedi.

Cengiz Bayar, sırasıyla Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i ve AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel’i makamında ziyaret ederek İlçenin gelişmesi için gereken katkıya ve desteğe hazır olduklarını söyledi.

Büyük Birlik Partisi BBP İl Başkanı Cengiz Bayar ve beraberindekiler Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’ı makamında ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi BBP İl Başkanı Cengiz Bayar ve beraberindekiler Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i makamında ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi BBP İl Başkanı Cengiz Bayar ve beraberindekiler son olarak AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel’i makamında ziyaret etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL