Güncel

BBP Sakarya İl Teşkilatı, savaş mağduru çocukları ziyaret etti!

BBP Sakarya İl ve Kadın Kolları Teşkilatı, Ukrayna-Rusya arasında süren savaştan dolayı mağdur olan çocukları unutmadılar. Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek önderliğinde Ottoman Otel’de savaş mağduru..

BBP Sakarya İl Teşkilatı, savaş mağduru çocukları ziyaret etti!

BBP Sakarya İl ve Kadın Kolları Teşkilatı, Ukrayna-Rusya arasında süren savaştan dolayı mağdur olan çocukları unutmadılar.

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek önderliğinde Ottoman Otel’de savaş mağduru çocukları ziyaret eden parti mensupları, çocuklara bir nebze moral verebilmek ve yüzlerinde tebessüm oluşturmak için biraya geldiler.

BBP Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş, özellikle savaştan dolayı mağdur olan çocukları ziyaret etmekten dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek,” İl Başkanımız Ömer Faruk Bürtek Başkanlığında, kadın kolları olarak tüm ekibimiz Ukrayna’daki savaştan dolayı mağdur olan çocuklar için biraya geldik. Çocuklarımızı unutmadık ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında kendilerini ziyaret ederek bir parça gülümsetebilmenin mutluluğunu yaşadık” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL