Güncel

BBP Kadın Kollarından 23 Nisan mesajı

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bir mesaj yayınladı. Başkan Dadaş mesajında şu ifadelere yer verdi; ”Türkiye Büyük..

BBP Kadın Kollarından 23 Nisan mesajı

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bir mesaj yayınladı. Başkan Dadaş mesajında şu ifadelere yer verdi;

”Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 102. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin büyük bir özveri ile açan kahramanlar, dünyaya insanlık ve demokrasi dersi verdiler. O kahramanlar ki, esaret nedir bilmeyen bu millete zincir vurmanın beyhude bir boş çaba olduğunu bir kez daha dünyaya gösterdiler. Ülkesini ve milletini seven, birliğin, sevginin, kardeşliğin temsilcileri olan sevgili gençler; sizler bu milletin umudu, aydınlık yarınlarımızın güvencesisiniz. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı günün bayram olarak çocuklara armağan edilmesi, sizlere verilen değerin ve duyulan güvenin en büyük göstergesidir. Çünkü bu güzel ülkeyi, yarınlarımız olan siz çocuklara emanet edeceğiz. Devletimiz, sizlerin çağın gereklerine uygun şekilde eğitim almanız ve her alanda kendinizi geliştirmeniz için büyük çalışmalar yapmaktadır. Sizlerden beklentimiz, bu sorumlulukların bilincinde olup Ülkemizi muasır medeniyet seviyesine çıkarmak için ilmi, bilimi ve teknolojiyi çok iyi ve yerinde kullanmanızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyet’in temellerini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, milli mücadelemizin aziz şehitleri ve kahraman gazilerini rahmet ve minnetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularım ile kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL