Güncel

BBP Kadın Kolları Polis Teşkilatı’nın 177. yılını kutladı

Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş, Polis Teşkilatı’nın 177. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi; ”Bilgi ve tecrübesiyle bugün çok daha güçlü bir şekilde..

BBP Kadın Kolları Polis Teşkilatı’nın 177. yılını kutladı

Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş, Polis Teşkilatı’nın 177. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi;

”Bilgi ve tecrübesiyle bugün çok daha güçlü bir şekilde milletimizin huzurunun teminatı olan Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 177. Yılı kutlu olsun.

Güvenlik güçlerimizin çok önemli bir parçası olan Polis Teşkilatımız, ülkemizdeki iç huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasındaki en büyük güvencedir. Hukukun üstünlüğünü, insan haklarına saygıyı ve demokratik toplum düzeninin devamını kendine ilke edinen, 177 yıllık bilgi ve deneyimiyle büyük başarılara imza atan Emniyet Teşkilatımız, vatandaşlarımızın çekinmeden, korkmadan başvurabileceği bir güven ve huzur kapısıdır.

Gücünü yasalardan ve halktan alan polisimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır.” sözünde belirttiği gibi toplumsal huzur ve istikrarımızın teminatı olmaya devam edecektir.

Her alanda günün gerektirdiği yeniliklere adapte olarak kendini geliştiren ve son teknolojiyi kullanan, suç oluşmadan suçu önlemeye yönelik yaptığı çalışmalarla, tüm dünyada örnek gösterilen Türk Polis Teşkilatı, dün olduğu gibi bugün de büyük fedakârlık, cesaret ve yüksek vazife bilinci içerisinde terörle mücadelede ortaya koyduğu başarıyla hepimizi gururlandırmıştır.

Emniyet Teşkilatımızın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, milli ve manevi değerlerinden, tarihinden ve milletinden aldığı güçle topluma güven veren hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğine olan inancımız tamdır.

Bu duygularla başta Sakarya İl Emniyet Müdürlüğümüzün personeli olmak üzere; Tüm Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Günü’nü kutluyor; Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL