SonDakika

Bazı yollar trafiğe kapatılacak

Sakarya Valiliği’nden verilen bilgiye göre; “Adapazarı Kavşağı- Gümüşova arası TEM Otoyolu ve bağlantı yolları üst yapı İyileştirmesi ve büyük onarım inşaatı yapım işi, yüklenicisi ÖZTAÇ Pet. Haf. İnşaat Nakliyat Tic…

Bazı yollar trafiğe kapatılacak

Sakarya Valiliği’nden verilen bilgiye göre; “Adapazarı Kavşağı- Gümüşova arası TEM Otoyolu ve bağlantı yolları üst yapı İyileştirmesi ve büyük onarım inşaatı yapım işi, yüklenicisi ÖZTAÇ Pet. Haf. İnşaat Nakliyat Tic. AŞ.’nin taahhüdü altında yürütülmektedir” dendi.

Sakarya Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamasa şu bilgilere yer verildi: “Söz konusu işin bünyesinde; O-4 Otoyolu Hendek Kavşağı- Gümüşova (Kontrol Kesim No: O-4/21 ve O-4 /22) arasında üst yapı yenileme çalışmaları yapılacaktır. Çalışmalar esnasında, Güney yol platformu ( Ankara istikameti), kesimler halinde trafiğe kapatılacak olup; trafik diğer platformdan gidiş geliş olarak sağlanacaktır. Çalışmalar, 26.07.2021 Pazartesi günü saat 08.00 da başlayacaktır. (Çalışmalar 24 saat esasına göre kesintisiz olarak yürütülecek olup; trafik yoğunluğuna göre akşam 22.00 ile sabah 06.00 saatleri arasına kaydırılabilecektir.) Bu nedenle çalışmalar esnasında gerekli olan tüm emniyet önlemleri alınacak ve onaylı trafik projesine göre gerekli trafik işaretlemesi yapılacaktır. Sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir. Kamuoyuna duyurulur.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL