Genel

Baytar’da hamburger çılgınlığı…

Enfes lezzetleriyle kısa zamanda ünlenen Doğu Marmara’nın özel işletmesi Baytar Et Dünyasında adeta hamburger çılgınlığı yaşanırken, Baytar Steakhouse’nin hamburger çılgınlığına katılan müşteri talepleri günden güne artıyor. “Hemen her gün hamburger..

Baytar’da hamburger çılgınlığı…

Enfes lezzetleriyle kısa zamanda ünlenen Doğu Marmara’nın özel işletmesi Baytar Et Dünyasında adeta hamburger çılgınlığı yaşanırken, Baytar Steakhouse’nin hamburger çılgınlığına katılan müşteri talepleri günden güne artıyor.

“Hemen her gün hamburger siparişi veren müşterilerimiz var
Yeni Koronavirüs (Covid-19) sebebiyle sadece paket servisin yapıldığı işletme artık siparişlere yetişmekte epey zorlanıyor. Baytar Et Dünyası Sahibi Şef Enes Baytar; “Her gün binlerce sipariş alıyoruz. İlginç olan şeylerden biri şu; hemen her gün hamburger siparişi veren müşterilerimiz var. Bu bizi çok mutlu ederek motivasyon sağlıyor. Yoğun talebe yetişmek için işletmemize ek takviyeler yaptık. Müşterilerimiz bizim velinimetimizdir. Bizi tercih ettikleri için de çok memnunuz. Onlara sağlıklı bir ortamda hijyen standartlarına uygun gıda tüketmeleri için son derece dikkat ediyor ve titizlik örneği sergiliyoruz” dedi.

“Bu süreçte birlik ve beraberlik içinde olmalıyız”
Pandemi sürecinin her kesimi etkilediğini ifade eden Şef Enes ve Şef Emre Baytar kardeşler; “Sektör olarak bundan dolayı olumsuz olarak etkilenmeyen esnaf neredeyse yok gibi. Böyle bir zamanda birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımız olacak. Yapmayı düşündüğümüz kampanyalar ile halkımızın gıda ihtiyacını bir nebze rahatlatmayı amaçlıyoruz. Herkes böyle bir dönem de yarınları da düşünerek adımlar atmalı” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL