Yaşam

Baytar Şef Enes’ten Ajansımıza ziyaret

Ferizli ilçesinden tüm Sakarya’ya yaydığı leziz tatlarıyla şehrin yemek kültürüne ayrı bir ivme kazandıran Baytar Steakhouse’nin Şefi Enes Baytar; LC Haber Ajansımızı ziyaret etti. Yener ve Karan’ da hazır bulundu..

Baytar Şef Enes’ten Ajansımıza ziyaret

Ferizli ilçesinden tüm Sakarya’ya yaydığı leziz tatlarıyla şehrin yemek kültürüne ayrı bir ivme kazandıran Baytar Steakhouse’nin Şefi Enes Baytar; LC Haber Ajansımızı ziyaret etti.

Yener ve Karan’ da
hazır bulundu
Ziyaretinde LC Haber Ajansımızı gezen ve ofis hakkında detaylı bilgi alan Baytar Steakhouse’nin İşletme Sahibi ve Şefi Enes Baytar; Ajansımız Başkanı Levent Candan’a “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Aynı zamanda Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi olan Sakaryalı Ünlü Sanatçı Ajansımız Kurumsal Danışmanı Akif Yener ile SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi olan Ajansımız Kurumsal Başkanı Önder Karan’da hazır bulundu.

CANDAN: “Baytar lezzetleriyle ünlü isimler arasında yerine alacak” 
Baytar Steakhouse İşletme sahibi Şef Enes Baytar’ı ajanslarında ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan; “Sakarya’nın lezzetleri arasında yer alan ve kısa sürede adından sıkça söz ettiren Baytar Steakhouse; Ferizli ilçesinde çıktığı bu yoluna Serdivan İlçesi’ndeki ikinci şubesiyle lezzet noktasını artıracağından şüphemiz yoktur. Enes kardeşimiz, kişiliği ile duruşu ile sihirli ellerindeki lezzeti ile en kısa sürede ünlü isimler arasında yerini alacaktır” dedi.

“LC Haber Ajansı ile çalışmaktan memnunuz”
LC Haber Ajansı ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Şef Enes Baytar; “Şirketimizin haberlerini kamuoyu ile paylaşarak, bizleri misafirlerimiz ile buluşturduğu için sponsorlarından olduğumuz LC Haber Ajansı’na teşekkür ederiz. Baytar Steakhouse olarak yakında Serdivan ilçemizde açacağımız ikinci şubemiz ile Sakarya halkına daha rahat ve hızlı hizmet ağını genişleteceğiz. Hedeflerimiz arasında Sakarya’nın markası Baytar Steakhouse’nin Türkiye, hatta Dünya geneline açılmak vardır. Bu vesile ile Sakarya Medyası arasında olan LC Haber Ajansı’na çıktığı bu yolda başarılar dileriz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL