SonDakika

Baytar Et Dünyası Yönetim Kurulun’dan son dakika açıklaması

Merkezi Ferizli İlçesi’nde bulunan Baytar Et Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Baytar ile Yönetim Kurulu Üyeleri Enes Baytar ve Emre Baytar; sosyal paylaşım sitesinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce açılan..

Baytar Et Dünyası Yönetim Kurulun’dan son dakika açıklaması

Merkezi Ferizli İlçesi’nde bulunan Baytar Et Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Baytar ile Yönetim Kurulu Üyeleri Enes Baytar ve Emre Baytar; sosyal paylaşım sitesinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce açılan sahte hesap ile kendilerini ithamda bulunanlar için son dakika açıklamalarda bulundu.

Yapılan açıklamada şu cümlelere yer verildi: “Firmamızın her gün büyüyen ve Sakarya’nın adını memleket sevdasıyla ileri noktalara taşıyan, gözde mekanımız için türlü oyunlar ve prim yapma derdinde olan bir takım kimliği belirsiz kişilerce iftira atmak suretiyle yönetim kurulu üyemiz ve aile büyüğümüz İlyas Baytar hakkında asılsız iddalar ile sosyal medyada karalama çalışması yapılmaya çalışılmıştır. Fakat siz değerli dostlarımız ve Sakarya Halkı olarak, yanımızda olup bu tür gerçekdışı olaylara karşı bizleri yalnız bırakmadığınızı bilmek bizleri oldukça sevindirmiş ve gururlandırmıştır. İlgili Sahte hesap kullanıcısının bilgileri saptanmış olup, kişi ve kişiler hakkında Siber Suçlar üzerinden Yasal Süreç başlatılmıştır. Siz değerli halkımıza Teşekkürü bir borç biliyor minnet duyuyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur…”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL