Genel

Bayrak’tan Bilgin’e atanma tebriği

Kaynarca Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (KAMOSB) Başkan Vekili, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Yönetim Kurulu Üyesi, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak; Öz-Sağlık İş Sendikası Sakarya İl Başkanlığı görevine atanan..

Bayrak’tan Bilgin’e atanma tebriği

Kaynarca Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (KAMOSB) Başkan Vekili, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Yönetim Kurulu Üyesi, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak; Öz-Sağlık İş Sendikası Sakarya İl Başkanlığı görevine atanan Ahmet Kamil Bilgin‘i tebrik etti.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) Temizlik Personel Şefi olarak görev yaparken Öz-Sağlık İş Sendikası Sakarya İl Başkanlığı görevine atanan Ahmet Kamil Bilgin‘i ilk tebrik Sakarya Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Murat Bayrak‘tan geldi. Bayrak; “Öz Sağlık-İş Sendikası Sakarya İl Başkanlığı görevine atanan Ahmet Kamil Bilgin beyi yeni görevinde de başarılarının devamını dilerim” dedi.

BİLGİN’den TEŞEKKÜR
Sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşımında duygu ve düşüncelerini dile getiren Öz Sağlık İş Sendikası Sakarya İl Başkanı Ahmet Kamil Bilgin şunları söyledi: “Önce insan, önce emek diyerek çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda aynı heyecan ve şevk ile mücadele etme görevini bize veren; başta Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanımız sayın Mahmut Arslan beye ve yönetimi olmak üzere, Öz Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanımız sayın Devlet Sert bey ve Yönetimine, yıllardır bu yolda birlikte adım atarak mücadele ettiğimiz tüm emekçi arkadaşlarıma, şahsıma tevdii edilen Öz Sağlık İş Sendikası Sakarya İl Başkanlığı görevi nedeni ile sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Bu vesile ile bizi ilk tebrik eden Sakarya Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bayrak beye de teşekkür ederim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL