Spor

Bayrağımızı dalgalandıracaklar

Uysal ve Serin 10-20 Ağustos’ta Bosna Hersek’te yapılacak olan Avrupa Boks şampiyonasına katılmak için, Kastamonu’da bulunan Boks federasyonu kamp eğitim merkezinde kampa alındılar. UYSAL VE SERİN KAMPA ALINDI Türkiye Boks..

Bayrağımızı dalgalandıracaklar

Uysal ve Serin 10-20 Ağustos’ta Bosna Hersek’te yapılacak olan Avrupa Boks şampiyonasına katılmak için, Kastamonu’da bulunan Boks federasyonu kamp eğitim merkezinde kampa alındılar.

UYSAL VE SERİN KAMPA ALINDI

Türkiye Boks Federasyonunun 2021 yılı faaliyet programında yer alan, 11-17 Temmuz tarihleri arasında,  Sakarya’nın ev sahipliği ile Atatürk Spor Salonunda düzenlenen Üst Minik Erkek ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında, Şampiyon olan Enes Uysal ve Muhammet Serin,  10-20 Ağustos’ta Bosna Hersek’te yapılacak olan Avrupa şampiyonasına katılmak için, Kastamonu’da bulunan Boks federasyonu kamp eğitim merkezinde kampa alındılar.

TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Konu hakkında Açıklama yapan Sakaryalı ünlü Boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin, “Sporcularım Enes ve Muhammet Sakarya da düzenlenen Türkiye Şampiyonasında Şampiyon oldular ve Bosna Hersek’te yapılacak olan Avrupa Boks Şampiyonasına Katılma hakkını elde ettiler” dedi.

SAKARYA’NIN ÖZ EVLATLARI

Milli Antrenör Muhammet Ali Keskin, “Sakarya’nın öz evlatları olan Sporcularım Enes Uysal ve Muhammet Serin, Türkiye şampiyonasında Sakarya’mızın gururu oldular. Şimdide Avrupa’da Ay yıldızlı al bayrağımızı dalgalandırarak Türkiye’mizin gururu olacaklar. Benim buna inancım tamdır. “dedi

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL