Magazin

Baydar Ailesi’nden çifte doğum günü

King Point Cafe Restaurant ve King Cake Patisserie sahibi Serkan Baydar ve Öğretmen Nur Baydar çifti; doğum günleri aynı güne denk gelen 5 yaşına giren oğlu Kuzey ile 1 yaşına..

Baydar Ailesi’nden çifte doğum günü

King Point Cafe Restaurant ve King Cake Patisserie sahibi Serkan Baydar ve Öğretmen Nur Baydar çifti; doğum günleri aynı güne denk gelen 5 yaşına giren oğlu Kuzey ile 1 yaşına giren kızı Ada için unutulmayacak bir doğum günü partisi düzenledi.

Ramazan Ayı öncesi

Çark Caddesinin tanınmış ve sevilen Sakarya’nın başarılı ünlü esnaflarından King Point Cafe Restaurant ve King Cake Patisserie Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Baydar ile okulunun sevilen başarılı öğretmenlerinden olan eşi Nur Baydar çifti; Ramazan Ayı öncesinde biri yakışıklı, diğeri güzel çocukları için doğum günü düzenledi.

Aynı gün doğdular

King Point Cafe Restaurant’ta gerçekleştikleri doğum gününde; 14 Nisan aynı gün doğan ve 5 yaşına giren yakışıklı oğlu Kuzey Baydar ve ilk yaşına güzeller güzeli kızı Ada Baydar’a unutamayacakları bir gün yaşatan Nur & Serkan Baydar çifti; doğum günü mesajı yollayan tüm aile ve dostlarına da teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL