Siyaset

Bayan Muhtarlardan Demokrat Parti’ye ziyaret

Adapazarı İstiklal Mahallesi Muhtarı Nazan Elçin ve Erenler Mahallesi Muhtarı Ayşe Uzunoğlu Demokrat Parti Sakarya İl Başkanlı‘ğına iade-i ziyarette bulundu. DP İl Başkanı İsmail Ergül, iki bayan muhtarın kabulünde, ziyaretten..

Bayan Muhtarlardan Demokrat Parti’ye ziyaret

Adapazarı İstiklal Mahallesi Muhtarı Nazan Elçin ve Erenler Mahallesi Muhtarı Ayşe Uzunoğlu Demokrat Parti Sakarya İl Başkanlı‘ğına iade-i ziyarette bulundu.

DP İl Başkanı İsmail Ergül, iki bayan muhtarın kabulünde, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, görevlerinde başarılar diledi. Ergül, “Kadınlarımız, ne kadar aktif olursa, sahada olursa sorunların çözümü noktasında yardımcı olurlarsa işler daha kolay yapılır. Kadınlarımızı önemsiyoruz. Siyasete olsun yerel yönetimde osun kadın sayısı bir hayli az. Ama inşallah bu sayının artacağına inanıyorum” dedi.
Adapazarı İstiklal Mahallesi Muhtarı Nazan Elçin ve Erenler Mahallesi Muhtarı Ayşe Uzunoğlu ise DP yönetimine başarılar dileyerek, ”Bizler tüm partililere mümkün olduğu kadar eşit bir şekilde davranıyoruz. Hangi parti olursa olsun Sakarya için olumlu projelerde her zaman yanlarındayız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL