Sağlık

Baturlugil, konuklarını ağırladı

Açılış geçen hafta gerçekleşen DABFİ Sağlık Ürünleri firmasına ziyaretler sürüyor. Merkezi Adana’da bulunan ve geçtiğimiz hafta İzmitli girişimciler Nesrin Baturlugil, Gülsen Tütüner ve Metin Kuşçu tarafından hizmete açılan DABFİ Kocaeli’ye..

Baturlugil, konuklarını ağırladı

Açılış geçen hafta gerçekleşen DABFİ Sağlık Ürünleri firmasına ziyaretler sürüyor.

Merkezi Adana’da bulunan ve geçtiğimiz hafta İzmitli girişimciler Nesrin Baturlugil, Gülsen Tütüner ve Metin Kuşçu tarafından hizmete açılan DABFİ Kocaeli’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Firma ortaklarından Nesrin Baturlugil, Osmanlı Diriliş Derneği Kocaeli Şube Başkanı Ahmet Günaydın, Kadın Kolları Başkanı Hacer Özbey ve Başkan Danışmanı Özlem Özbey ile Kültür Sanat Komisyonu Başkanı Süheyla Doğan ve Genel Koordinatör Selda Galip’i misafir etti.
Osmanlı Diriliş Derneği Başkanı Günaydın, DABFi Kocaeli Şubesi’nin sağlık ürünleri konusunda önemli bir eksiği gidereceğini söyleyip hayırlı olsun dileklerini iletti. Nesrin Baturlugil de dernek yönetiminin nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.Ziyarette Gülsen Tütüner de hazır bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL