Güncel Spor

Başpehlivan Mahmut Kavakçı jübile öncesi Sadece Güreş’e konuk oluyor

Hendek’in yetiştirmiş olduğu en büyük değerlerden biri olan kündeci lakabı ile tanınan Başpehlivan Mahmut Kavakçı, Sakarya’dan Haber Web Tv kanalında yayınlanacak olan Sadece Güreş programına konuk olacak. Kündeci lakabı ile..

Başpehlivan Mahmut Kavakçı jübile öncesi Sadece Güreş’e konuk oluyor

Hendek’in yetiştirmiş olduğu en büyük değerlerden biri olan kündeci lakabı ile tanınan Başpehlivan Mahmut Kavakçı, Sakarya’dan Haber Web Tv kanalında yayınlanacak olan Sadece Güreş programına konuk olacak.

Kündeci lakabı ile tanınan Başpehlivan Mahmut Kavakçı, Sakarya’dan Haber Web Tv kanalında 25 Ağustos 2021 Çarşamba günü (Yarın) saat: 22.00’da canlı olarak yayınlanacak olan Sadece Güreş isimli güreş programına konuk olacak.

Usta programcı Cemil Tekin’in hazırlayıp sunduğu ve güreş yorumcusu Yalçın Kaynak’ın yorumları ile desteklediği Sadece Güreş Özel yayınında bu hafta; 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü Hendek Belediyesi’nin ev sahipliğinde Selman Dede Er Meydanı’nda yapılacak olan, ‘Mahmut Kavakçı’ya Jübile Güreşi’ konu edilecek. Cemil Tekin ve Yalçın Kaynak soracak Mahmut Kavakçı cevaplayacak.

Sakarya’dan Haber Web Tv İnternet Televizyonundan canlı olarak yayınlanacak bu programı sakın kaçırmayın.

Programı; www.sakaryadanhaber.com web sitesinden, Sakarya’dan Haber YouTube kanalından ve Sakarya’dan Haber Web Tv, Sadece Güreş Facebook Sayfalarından aynı anda canlı olarak izleyebilirsiniz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL