TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.692
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 237
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.197
Güncel Spor

Başpehlivan Mahmut Kavakçı Basın Toplantısı Düzenliyor

Hendek’li Başpehlivanlardan Kündeci lakaplı Mahmut Kavakçı, 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü gerçekleştirilen Jübile Güreşi ile alakalı tüm detayları yapacağı basın toplantısı ile kamuoyuna duyuracak. Başpehlivan Mahmut Kavakçı, geçtiğimiz günlerde basına..

Başpehlivan Mahmut Kavakçı Basın Toplantısı Düzenliyor

Hendek’li Başpehlivanlardan Kündeci lakaplı Mahmut Kavakçı, 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü gerçekleştirilen Jübile Güreşi ile alakalı tüm detayları yapacağı basın toplantısı ile kamuoyuna duyuracak.

Başpehlivan Mahmut Kavakçı, geçtiğimiz günlerde basına yaptığı açıklamasında; Jübile Güreşi ile ilgili tüm bilinmeyenleri, verilen sözlerin tutulmadığını ilçe kamuoyuna açıklayacağını ifade etmişti.

O gün geldi

Kavakçı‘ya 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü Selman Dede Er Meydanı‘nda Jübile Güreşi düzenlenmişti. Güreşlerin üzerinden 2 hafta gibi bir süre geçmesine rağmen kendisine verilen sözlerin tutulmadığını ifade eden Başpehlivan Mahmut Kavakçı, 15 Eylül 2021 Çarşamba günü saat: 17.00’da Hannes Cafe Restaurant‘ta basın toplantısı düzenleyecek.

Yapılan açıklamada, “Başpehlivan Mahmut Kavakçı’nın düzenleyeceği basın toplantısına tüm basın mensupları davetlidir.” denildi.

Hannes Cafe Restaurant
Adres: Kemaliye Mahallesi 1187. Sokak No: 3 Hendek / Sakarya
Telefon: 0850 304 06 54
Email: inof@hannescaferestaurant.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL