Güncel

Başkortostan Cumhuriyeti Türkiye Temsilciliğinden SATSO’ya ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Üretim Ticaret Kurulu Başkanı Özkan Pınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile beraberinde Rusya Federasyonu Başkortostan Cumhuriyeti Türkiye Temsilcisi Marat..

Başkortostan Cumhuriyeti  Türkiye Temsilciliğinden SATSO’ya ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Üretim Ticaret Kurulu Başkanı Özkan Pınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile beraberinde Rusya Federasyonu Başkortostan Cumhuriyeti Türkiye Temsilcisi Marat Tansykkuzhin ile Türkiye Temsilciliği Baş Danışmanı Kaan Kenan Özyurt’u makamında ağırladı.

Söz konusu ziyarette, Sakarya odağında yatırım imkanları, avantajları ve şehrin üretim potansiyeline yönelik istişarelerde bulunuldu.

Federasyonu Başkortostan Cumhuriyeti Türkiye Temsilcisi Tansykkuzhin, Sakarya ve SATSO’da bulunmaktan dolayı mutluluğunu dile getirerek şehrin üretici kimliği, sahip olduğu stratejik konumuyla yatırıma yönelik avantajlı olduğuna vurgu yaptı. Sakarya’nın yükselişini sürdüreceğini, Başkortostan Cumhuriyeti’ne mensup yatırımcıların ilgi odağında olduğunu belirtti.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ da Başkortostan Cumhuriyeti heyetini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek Sakarya ve SATSO çalışmaları hakkında bilgi verdi. Şehrin sosyo ekonomik açıdan sistemli ve planlı bir büyümeye sahip olduğunu belirten Başkan Altuğ, yatırımlar anlamında da bir cazibe merkezi olduğunun altını çizdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL